131
ofert
Krzysztof Sadowski

Pośrednik d/s mieruchomosci

Licencja: 22083

k.sadowski@nsnieruchomosci.pl

537 222 210
085 733 88 63

zostaw wiadomość
9 000,00 zł/m2 cena: 472 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5m2 - I piętro w IV piętrowym budynku przy ul. Bacieczki.

Nieruchomość posiada funkcjonalny –  układ pomieszczeń z wejściem z przedpokoju.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z zabudową, częściowo otwartej na pokój dzienny, łazienki z sanitariatem, przedpokoju i dodatkowo garderoby z zestawem regałów.

Nowe, plastikowe okna  
Antywłamaniowe drzwi wejściowe.

W kuchni i w przedpokoju na podłodze terakota w pokojach panele podłogowe.
Atrakcyjna łazienka wyposażona w wannę, umywalkę w zabudowie, lustro, pralkę, sanitariat.
Spokojna i cicha okolica. Blisko - sieć sklepów, szkoła, przedszkole, kościoły, przystanki komunikacji miejskiej.

Wydanie bezpośrednio po sprzedaży.

SERDECZNIE POLECAMY

Oferta z klauzulą wyłączności.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LHD-MS-10917
Powierzchnia 52,50 m²
Powierzchnia użytkowa 52,50 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła nowa
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO-zaliczka, fundusz remontowy, gaz-zaliczka, woda-zaliczka, wywóz nieczystości
Liczba pięter w budynku 4
Garaż brak
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 514 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2019
Widok na osiedle
Gaz tak - miejski
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa wielorodzinna
Ogrzewanie C.O. miejskie
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni otwarta na salon
Rodzaj kuchni widna - wejście z przedpokoju
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Wyposażenie łazienki lustro, pralka, umywalka, wanna, WC
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Białystok, Piasta, Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

LHD-MS-10625

Przedmiotowa  nieruchomość położona jest na III w bloku z cegły. budynek jest z 1995 roku. Bardzo dobra lokalizacja – osiedle Piasta ul. B. Chrobrego. Powierzchnia mieszkania  - 61,6 m2. Miejsce z doskonale rozwiniętą infrastrukturą – sieć sklepów, zakładów usługowych, ...

Powierzchnia
61,60 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 740,26 zł
cena 600 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Piasta, Chrobrego

Białystok, Piasta
mieszkanie na sprzedaż

LHD-MS-10850

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest na 11 piętrze w  XI piętrowym wieżowcu z płyty po termomodernizacji. Powierzchnia nieruchomości 67 m2. W jej skład wchodzą dwa mniejsze mieszkania - kawalerki o powierzchni 27 m2 i 39 m2 składające się: - salonu połączonego ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
11
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 641,79 zł
cena 579 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Piasta

Białystok, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LHW-MS-10951

Polecamy dwupoziomowe mieszkanie w kameralnej kamienicy przy ul. Włókienniczej w Białymstoku. Na powierzchni 60,40mw znajduje się salon, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną oraz sypialnia na piętrze. Mieszkanie znajduje się w bardzo cichym miejscu. Wysokość pomieszczeń ...

Powierzchnia
60,40 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 503,31 zł
cena 574 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum

Białystok, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LHW-MS-10958

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe w centrum Białegostoku przy ul. Malmeda. Lokal o powierzchni 46 m2 znajduje się na II piętrze w niskim bloku z cegły po termoizolacji. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem połączonej ...

Powierzchnia
45,59 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 076,99 zł
cena 505 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum