video
obiekt na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny

Juchnowiec Kościelny
obiekt na sprzedaż

LHH-BS-10568

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjna zlokalizowana w Juchnowcu Kościelnym, przy głównej ulicy miejscowości (Lipowa). Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 2300m², a jego powierzchnia użytkowa wynosi 445m². Obiekt został wybudowany w 2023 roku ...

Powierzchnia
445,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 297 m²
Cena za m2
6 964,04 zł
cena 3 099 000
obiekt na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny

Białystok, Nowe Miasto
obiekt na wynajem

LHW-BW-11032

Polecamy do wynajęcia budynek biurowo-usługowo-produkcyjny przy ul. Handlowej w Białymstoku. Obiekt składa się z biura o powierzchni 120m (wysokość 2,60m) i 160m warsztatu (wysokość 5m) oraz wspólnego parkingu o powierzchni 400m2. Do ceny najmu 14.000zł należy doliczyć ...

Powierzchnia
280,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 14 000
obiekt na wynajem - Białystok, Nowe Miasto

Zabłudów (gw), Solniki
działka na sprzedaż

LHN-GS-11241

Polecamy działkę położoną w miejscowości Solniki k/Zabłudowa w trakcie uzyskiwania WZ na dom jednorodzinny w zabudowie siedliskowej (WZ do końca września 2025).  Działkę można powiększyć o sąsiednią działkę o podobnej powierzchni 3 793 m2. Druga działka do kupienia ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Solniki

Białystok, Wysoki Stoczek
mieszkanie na sprzedaż

LHD-MS-10910

  Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znajduje się w spokojnej lokalizacji na osiedlu Wysoki Stoczek. Bliska odległość od centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne, doskonale rozwinięta infrastruktura osiedla (niedaleko się sklepy, szkoła, ...

Powierzchnia
59,80 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 688,96 zł
cena 400 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Wysoki Stoczek

Białystok, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

LHH-MS-10562

Nowa niższa cena! 649.000zł - > 625.000zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Kawaleryjskiej 3 w Białymstoku. Jest to projekt zrealizowany w 2016 roku przez firmę Kombinat Budowlany który wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim ...

Powierzchnia
40,67 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 367,59 zł
cena 625 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Nowe Miasto

Dobrzyniewo Duże, Gniła
działka na sprzedaż

LHH-GS-10559

Zapraszam do zapoznania się z działkami pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową zlokalizowanymi w miejscowości Gniła, gm. Dobrzyniewo Duże, ok. 14km od Białegostoku. Dostępne są 3 parcele każda o powierzchni 1000m2. Na cały teren wydane zostały WZ zezwalające na ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 160 000
działka na sprzedaż - Dobrzyniewo Duże, Gniła
Kryteria wyszukiwania

rozumiem